KA3005PE+
KA3005PE+ SRA Soldering Products
tds-ka3005pe+.pdf
Hersteller: SRA Soldering Products
Description: KA3005PE+ PROGRAMMABLE DC LINEAR
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable or Fixed Selection Switch, Programmable, Regulated, RS-232, USB Interface
Packaging: Box
Display Type: Digital
Size / Dimension: 10.250" L x 6.100" W x 4.300" H (260.35mm x 154.94mm x 109.22mm)
Voltage - Output: 0 ~ 30V
Number of Characters: 8
Current - Output: 0 ~ 5A
Type: Bench (AC to DC)
Voltage - Supply: 110 ~ 220VAC
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KA3005PE+ SRA Soldering Products
Description: KA3005PE+ PROGRAMMABLE DC LINEAR, Power (Watts): 150W, Features: Adjustable or Fixed Selection Switch, Programmable, Regulated, RS-232, USB Interface, Packaging: Box, Display Type: Digital, Size / Dimension: 10.250" L x 6.100" W x 4.300" H (260.35mm x 154.94mm x 109.22mm), Voltage - Output: 0 ~ 30V, Number of Characters: 8, Current - Output: 0 ~ 5A, Type: Bench (AC to DC), Voltage - Supply: 110 ~ 220VAC, Number of Outputs: 1.