Produkte > FIX&FASTEN > FIX-DGB19A
FIX-DGB19A Fix&Fasten
fix-dgb.pdf
Hersteller: Fix&Fasten
Вставка гумова чорна з перегородкою, Товщина = 2 мм, Діаметр отвору = 16 мм, Діаметр вирізу панелі = 19 мм,... Група товару: Роз'єми Корпус: ... Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 7500 Stücke
verfügbar 4540 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FIX-DGB19A Fix&Fasten
Category: Grommets, Description: Grommet; with bulkhead; Ømount.hole: 19mm; Øhole: 16mm; rubber, Type of cable accessories: grommet, Grommet version: with bulkhead, Panel cutout diameter: 19mm, Hole diameter: 16mm, Body material: rubber, Body colour: black, Panel thickness: max. 2mm.
Möglichen Substitutionen FIX-DGB19A Fix&Fasten
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Кабельний ввід DGB-19A KangYang Кабельний ввід DGB-19A KangYang
Produktcode: 201908
3 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Тип: Кабельний ввід
Опис: Кабельний ввід, діаметр монтажного отвору: 19 мм, діаметр отвору: 16 мм, товщина панелі: 2 мм, матеріал: гума
Розміри: Ø25,4 mm
Діаметр кабеля: 16 mm
auf Bestellung 149 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
erwartet 4000 St.:
4000 St. - erwartet
Preis
FIX-DGB19A FIX-DGB19A Hersteller : FIX&FASTEN fix-dgb.pdf Category: Grommets
Description: Grommet; with bulkhead; Ømount.hole: 19mm; Øhole: 16mm; rubber
Type of cable accessories: grommet
Grommet version: with bulkhead
Panel cutout diameter: 19mm
Hole diameter: 16mm
Body material: rubber
Body colour: black
Panel thickness: max. 2mm
auf Bestellung 126370 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 330
FIX-DGB-19A Hersteller : Fix&Fasten fix-dgb.pdf Вставка гумова чорна з перегородкою, dмонтотв. = 19 мм, dотв.= 16 мм,... Група товару: Роз'єми Корпус: ... Од. вим: шт
verfügbar 5000 Stücke:
Кабельный ввод FIX-DGB19A Кабельный ввод FIX-DGB19A
Produktcode: 114577
2 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller : Fix&Fasten Gehäuse, Halter, Montage- und Installationselemente > Zubehör für Gehäuse
Тип: Кабельний ввід
Опис: Кабельний ввід, діаметр монтажного отвору 19мм, діаметр отвору 16мм
Розміри: O19 mm
Діаметр кабеля: 16 mm