Produkte > NKK SWITCHES > KB03KW01-12-CC
KB03KW01-12-CC
KB03KW01-12-CC NKK Switches
kbindicators-12953.pdf
Hersteller: NKK Switches
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators RCT BSHG MNT 12VLAMP RED LENS & FILTER
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KB03KW01-12-CC NKK Switches
Description: SWITCH IND PB RECT RED 12V LAMP, Packaging: Box, Current: 60mA, Voltage: 12V, Type: Incandescent, Lens Color: Red, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.48" (12.19mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 11.60mm Dia.
Weitere Produktangebote KB03KW01-12-CC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KB03KW01-12-CC KB03KW01-12-CC Hersteller : NKK Switches kbindicators.pdf Description: SWITCH IND PB RECT RED 12V LAMP
Packaging: Box
Current: 60mA
Voltage: 12V
Type: Incandescent
Lens Color: Red
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.48" (12.19mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 11.60mm Dia