Produkte > NKK SWITCHES > KB03KW01-12-JF
KB03KW01-12-JF
KB03KW01-12-JF NKK Switches
kbindicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SW PB ILLUM RECT CLR/GRN SLD MT
Packaging: Tray
Current: 60mA
Voltage: 12V
Type: Incandescent
Lens Color: Green
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.48" (12.19mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Clear
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 11.60mm Dia
Produktbewertung abgeben
Technische Details KB03KW01-12-JF NKK Switches
Description: SW PB ILLUM RECT CLR/GRN SLD MT, Packaging: Tray, Current: 60mA, Voltage: 12V, Type: Incandescent, Lens Color: Green, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.48" (12.19mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Clear, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 11.60mm Dia.