Produkte > NKK SWITCHES > KB03KW01-5C24-JC
KB03KW01-5C24-JC NKK Switches
kbindicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SW IND PB RECT RED LED 24V SLD
Packaging: Box
Current: 10mA
Voltage: 24V
Type: LED
Lens Color: Red
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.48" (12.19mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 16.10mm x 11.60mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details KB03KW01-5C24-JC NKK Switches
Description: SW IND PB RECT RED LED 24V SLD, Packaging: Box, Current: 10mA, Voltage: 24V, Type: LED, Lens Color: Red, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.48" (12.19mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 16.10mm x 11.60mm.