Produkte > CHEMI-CON > KCD251E474M76A0B00
KCD251E474M76A0B00 Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 0.47UF 250V Y5U
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 250V
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.47 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details KCD251E474M76A0B00 Chemi-Con
Description: CAP CER 0.47UF 250V Y5U, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 250V, Temperature Coefficient: Y5U (E), Applications: General Purpose, Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.47 µF.
Weitere Produktangebote KCD251E474M76A0B00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KCD251E474M76A0B00 Hersteller : United Chemi-Con Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.47uF 250 Volt