Produkte > CHEMI-CON > KCD500E476M99C0B00
KCD500E476M99C0B00 Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 47UF 50V Y5U
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Part Status: Obsolete
Capacitance: 47 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details KCD500E476M99C0B00 Chemi-Con
Description: CAP CER 47UF 50V Y5U, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Temperature Coefficient: Y5U (E), Applications: General Purpose, Part Status: Obsolete, Capacitance: 47 µF.
Weitere Produktangebote KCD500E476M99C0B00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KCD500E476M99C0B00 Hersteller : United Chemi-Con Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 47uF 50 Volt