Produkte > CHEMI-CON > KCD500E685M76A0T00
KCD500E685M76A0T00 Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 6.8UF 50V Y5U
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 50V
Part Status: Obsolete
Capacitance: 6.8 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details KCD500E685M76A0T00 Chemi-Con
Description: CAP CER 6.8UF 50V Y5U, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 50V, Temperature Coefficient: Y5U (E), Applications: General Purpose, Part Status: Obsolete, Capacitance: 6.8 µF.
Weitere Produktangebote KCD500E685M76A0T00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KCD500E685M76A0T00 Hersteller : United Chemi-Con Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 6.8uF 50 Volt