Produkte > SUNON FANS > KD1204PFB1 ( H )
KD1204PFB1 ( H )
KD1204PFB1 ( H ) Sunon Fans
KD1204PFB1.H.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8400 RPM
Air Flow: 8.3 CFM (0.232m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.034 lb (15.42 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.4dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.4 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1204PFB1 ( H ) Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8400 RPM, Air Flow: 8.3 CFM (0.232m³/min), Width: 10.50mm, Weight: 0.034 lb (15.42 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.4dB(A), Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.4 W.