Produkte > SUNON FANS > KD1204PKB1.(2).GN
KD1204PKB1.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7200 RPM
Air Flow: 8.9 CFM (0.249m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.5dB(A)
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1204PKB1.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7200 RPM, Air Flow: 8.9 CFM (0.249m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.5dB(A), Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1 W.