Produkte > SUNON FANS > KD1204PKB2 H
KD1204PKB2 H Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
Air Flow: 8.0 CFM (0.224m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 800 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1204PKB2 H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, Air Flow: 8.0 CFM (0.224m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 800 mW.