Produkte > SUNON FANS > KD1204PKB2.(2).GN
KD1204PKB2.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6200 RPM
Air Flow: 7.7 CFM (0.216m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 22.0dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (40.0 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 700 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1204PKB2.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6200 RPM, Air Flow: 7.7 CFM (0.216m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 22.0dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (40.0 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 700 mW.