Produkte > SUNON FANS > KD1204PKB3 H
KD1204PKB3 H Sunon Fans
KD1204PKB3%20H.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5400 RPM
Air Flow: 6.5 CFM (0.182m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.062 lb (28.12 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 19.0dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 600 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1204PKB3 H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5400 RPM, Air Flow: 6.5 CFM (0.182m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.062 lb (28.12 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 19.0dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 600 mW.
Weitere Produktangebote KD1204PKB3 H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD1204PKB3 H Hersteller : Sunon KD1204PKB3%20H.pdf Sunon