Produkte > SUNON FANS > KD1204PKBX.(2).GN
KD1204PKBX.(2).GN
KD1204PKBX.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5200 RPM
Air Flow: 10.8 CFM (0.302m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.068 lb (30.84 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.5dB(A)
Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 125 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1204PKBX.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5200 RPM, Air Flow: 10.8 CFM (0.302m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.068 lb (30.84 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.5dB(A), Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 125 mW.