Produkte > SUNON FANS > KD1204PKS2 H
KD1204PKS2 H
KD1204PKS2 H Sunon Fans
KD1204PKS2H.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 6200 RPM
Air Flow: 7.7 CFM (0.216m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.062 lb (28.12 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.0dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 800 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1204PKS2 H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 6200 RPM, Air Flow: 7.7 CFM (0.216m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.062 lb (28.12 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 21.0dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 800 mW.