Produkte > SUNON FANS > KD1205PFB1 H
KD1205PFB1 H
KD1205PFB1 H Sunon Fans
KD1205PFB1%20H.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 11.4 CFM (0.319m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.051 lb (23.13 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.7dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.6 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1205PFB1 H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 11.4 CFM (0.319m³/min), Width: 10.50mm, Weight: 0.051 lb (23.13 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.7dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.6 W.