Produkte > SUNON FANS > KD1205PFS2 H
KD1205PFS2 H
KD1205PFS2 H Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
Air Flow: 8.5 CFM (0.238m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1205PFS2 H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, Air Flow: 8.5 CFM (0.238m³/min), Width: 10.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.1 W.