Produkte > SUNON FANS > KD1205PFS3 H
KD1205PFS3 H Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
Air Flow: 7.0 CFM (0.196m³/min)
Width: 10.50mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 500 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1205PFS3 H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, Air Flow: 7.0 CFM (0.196m³/min), Width: 10.50mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 500 mW.