Produkte > SUNON FANS > KD1205PHS3 H
KD1205PHS3 H Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 52X15MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 52mm L x 52mm H
Bearing Type: Sleeve
Air Flow: 7.6 CFM (0.213m³/min)
Width: 15.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Power (Watts): 900 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1205PHS3 H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 52X15MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 52mm L x 52mm H, Bearing Type: Sleeve, Air Flow: 7.6 CFM (0.213m³/min), Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Power (Watts): 900 mW.