Produkte > SUNON FANS > KD1205PHS3.GN
KD1205PHS3.GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3700 RPM
Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min)
Width: 15.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 22.0dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 700 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1205PHS3.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3700 RPM, Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min), Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 22.0dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 700 mW.