Produkte > SUNON FANS > KD1206PHB1 H.M
KD1206PHB1 H.M
KD1206PHB1 H.M Sunon Fans
KD1206PHB1%20H.M.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4300 RPM
Air Flow: 21.0 CFM (0.588m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.086 lb (39.01 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.5dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Power (Watts): 1.8 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1206PHB1 H.M Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4300 RPM, Air Flow: 21.0 CFM (0.588m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.086 lb (39.01 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.5dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Power (Watts): 1.8 W.