Produkte > SUNON FANS > KD1206PHB2 H
KD1206PHB2 H Sunon Fans
KD1206PHB2%20H.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 18.0 CFM (0.504m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.086 lb (39.01 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.5dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 1.1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1206PHB2 H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 18.0 CFM (0.504m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.086 lb (39.01 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 31.5dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 1.1 W.
Weitere Produktangebote KD1206PHB2 H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD1206PHB2 H Hersteller : Sunon KD1206PHB2%20H.pdf Array