Produkte > SUNON FANS > KD1206PHB3.(2).GN
KD1206PHB3.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 15.0 CFM (0.420m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.0dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Power (Watts): 700 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1206PHB3.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 15.0 CFM (0.420m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.0dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Power (Watts): 700 mW.
Weitere Produktangebote KD1206PHB3.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD1206PHB3.(2).GN KD1206PHB3.(2).GN Hersteller : Sunon Sunon_08142017_KD1206PHB3 (2).GN(D06028200G-00)0-1216882.pdf DC Fans Axial Fan, 60x60x15mm, 12VDC, 15CFM, 0.7W, 26dBA, 3000RPM, 0.12"H2O, Ball, Wire