Produkte > SUNON FANS > KD1206PKB1.(2).GN
KD1206PKB1.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 23.0 CFM (0.644m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.5dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Power (Watts): 1.9 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1206PKB1.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 23.0 CFM (0.644m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.5dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Power (Watts): 1.9 W.