Produkte > SUNON FANS > KD1206PTB3 H
KD1206PTB3 H Sunon Fans
KD1206PTB3.H.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25.5MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 16.0 CFM (0.448m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.13 lb (58.97 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.0dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Power (Watts): 800 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1206PTB3 H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25.5MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 16.0 CFM (0.448m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.13 lb (58.97 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.0dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Power (Watts): 800 mW.