Produkte > SUNON FANS > KD1206PTB3.(2).GN
KD1206PTB3.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1206PTB3.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.