Produkte > SUNON FANS > KD1206PTS3.13.GN
KD1206PTS3.13.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1206PTS3.13.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.1 W.