Produkte > SUNON FANS > KD1208PHB1 13.(2).F.GN
KD1208PHB1 13.(2).F.GN
KD1208PHB1 13.(2).F.GN Sunon Fans
KD1208PHB1%2013.%282%29.F.GN.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.15 lb (68.04 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.5 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1208PHB1 13.(2).F.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.15 lb (68.04 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.5 W.
Weitere Produktangebote KD1208PHB1 13.(2).F.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD1208PHB1 13.(2).F.GN Hersteller : Sunon KD1208PHB1%2013.%282%29.F.GN.pdf Sunon