Produkte > SUNON > KD1208PKB1.13.(2).GN
KD1208PKB1.13.(2).GN
KD1208PKB1.13.(2).GN Sunon
Hersteller: Sunon
DC Fans DC Fan, 80x80x20mm, 12VDC, 39CFM, 1.6W, 39dBA, 3300RPM, 0.19inchH2O, 2Ball
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1208PKB1.13.(2).GN Sunon
Description: DC FAN 80X25MM, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3300 RPM, Air Flow: 38.9 CFM (1.09m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB(A), Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Power (Watts): 1.6 W.
Weitere Produktangebote KD1208PKB1.13.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD1208PKB1.13.(2).GN Hersteller : Sunon Fans Description: DC FAN 80X25MM
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 38.9 CFM (1.09m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Power (Watts): 1.6 W