Produkte > SUNON FANS > KD1208PTB3 (2) H
KD1208PTB3 (2) H Sunon Fans
KD1208PTB3.%282%29.H.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 33.1 CFM (0.927m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.204 lb (92.53 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB(A)
Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.4 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1208PTB3 (2) H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 33.1 CFM (0.927m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.204 lb (92.53 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB(A), Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.4 W.