Produkte > SUNON FANS > KD1208PTS1.13.GN
KD1208PTS1.13.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.6 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1208PTS1.13.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.6 W.