Produkte > SUNON FANS > KD1208PTS2 H
KD1208PTS2 H Sunon Fans
KD1208PTS2.H.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 36.5 CFM (1.02m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.204 lb (92.53 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.3 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1208PTS2 H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 36.5 CFM (1.02m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.204 lb (92.53 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.3 W.