Produkte > SUNON FANS > KD1209PTB1(2) H
KD1209PTB1(2) H
KD1209PTB1(2) H Sunon Fans
KD1209PTB1%282%29H.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 49.5 CFM (1.39m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.238 lb (107.95 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.5dB(A)
Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.5 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1209PTB1(2) H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 49.5 CFM (1.39m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.238 lb (107.95 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.5dB(A), Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.5 W.
Weitere Produktangebote KD1209PTB1(2) H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD1209PTB1(2) H Hersteller : Sunon KD1209PTB1%282%29H.pdf Sunon