Produkte > SUNON FANS > KD1209PTB3 (2) H
KD1209PTB3 (2) H Sunon Fans
KD1209PTB3%282%29H.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2300 RPM
Air Flow: 41.0 CFM (1.15m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.238 lb (107.95 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Power (Watts): 1.6 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1209PTB3 (2) H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2300 RPM, Air Flow: 41.0 CFM (1.15m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.238 lb (107.95 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Power (Watts): 1.6 W.