Produkte > SUNON FANS > KD1209PTS2 H
KD1209PTS2 H Sunon Fans
KD1209PTS2 H.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.238 lb (107.95 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.5 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1209PTS2 H Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.238 lb (107.95 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.5 W.