Produkte > SUNON FANS > KD2404PFSX.11.GN
KD2404PFSX.11.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X10MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2404PFSX.11.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X10MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 10.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.