Produkte > SUNON FANS > KD2405PHB1.(2).GN
KD2405PHB1.(2).GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
Width: 15.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2405PHB1.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.