Produkte > SUNON FANS > KD2405PHS1.GN.C1500
KD2405PHS1.GN.C1500 Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X15.4MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 5800 RPM
Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min)
Width: 15.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB(A)
Static Pressure: 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Power (Watts): 1.9 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2405PHS1.GN.C1500 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X15.4MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 5800 RPM, Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min), Width: 15.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB(A), Static Pressure: 0.230 in H2O (57.3 Pa), Power (Watts): 1.9 W.
Weitere Produktangebote KD2405PHS1.GN.C1500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD2405PHS1.GN.C1500 KD2405PHS1.GN.C1500 Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F63322F36323036362F28443035303434313930472D3031292D302E706466 DC Fans Axial Fan, 50x50x15mm, 24VDC, 17CFM, 1.9W, 33dBA, 0.23"H2O, Sleeve, Wire