Produkte > SUNON FANS > KD2406PHB1.(2).GN
KD2406PHB1.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4300 RPM
Air Flow: 21.0 CFM (0.588m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.098 lb (44.45 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2406PHB1.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4300 RPM, Air Flow: 21.0 CFM (0.588m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.098 lb (44.45 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2 W.
Weitere Produktangebote KD2406PHB1.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD2406PHB1.(2).GN KD2406PHB1.(2).GN Hersteller : Sunon sunon_09272018_sunon_power_motor_fan.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x15mm, 24VDC, Ball Bearing, Lead Wires, MagLev Motor