Produkte > SUNON FANS > KD2406PHS1.GN
KD2406PHS1.GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4300 RPM
Air Flow: 21.0 CFM (0.588m³/min)
Width: 15.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (45.0 Pa)
Power (Watts): 2.1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2406PHS1.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4300 RPM, Air Flow: 21.0 CFM (0.588m³/min), Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (45.0 Pa), Power (Watts): 2.1 W.
Weitere Produktangebote KD2406PHS1.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD2406PHS1.GN Hersteller : Sunon sunon_09272018_kd-1485119.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x15mm, 24VDC, MagLev Motor