Produkte > SUNON FANS > KD2406PKB1.(2).GN
KD2406PKB1.(2).GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 23.0 CFM (0.644m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.5dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Power (Watts): 2.1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2406PKB1.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 23.0 CFM (0.644m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.5dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Power (Watts): 2.1 W.
Weitere Produktangebote KD2406PKB1.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD2406PKB1.(2).GN KD2406PKB1.(2).GN Hersteller : Sunon Maglev Catalog.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x20mm, 24VDC, Ball Bearing, Lead Wires, MagLev Motor