Produkte > SUNON FANS > KD2406PKB2.(2).GN
KD2406PKB2.(2).GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3700 RPM
Air Flow: 19.0 CFM (0.532m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 1.4 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2406PKB2.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3700 RPM, Air Flow: 19.0 CFM (0.532m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 1.4 W.