Produkte > SUNON FANS > KD2406PTB1 (2).GN
KD2406PTB1 (2).GN
KD2406PTB1 (2).GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 23.5 CFM (0.658m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.123 lb (55.79 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.5dB(A)
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Power (Watts): 2 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2406PTB1 (2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 23.5 CFM (0.658m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.123 lb (55.79 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.5dB(A), Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa), Power (Watts): 2 W.