Produkte > SUNON FANS > KD2406PTB1.13.(2).A.GN
KD2406PTB1.13.(2).A.GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
Width: 25.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2406PTB1.13.(2).A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.