Produkte > SUNON FANS > KD2406PTB2.GN
KD2406PTB2.GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 19.3 CFM (0.540m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.123 lb (55.79 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.4 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.3 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2406PTB2.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 19.3 CFM (0.540m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.123 lb (55.79 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB(A), Static Pressure: 0.150 in H2O (37.4 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.3 W.