Produkte > SUNON FANS > KD2406PTSX.13.A.GN
KD2406PTSX.13.A.GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 25.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2406PTSX.13.A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.
Weitere Produktangebote KD2406PTSX.13.A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD2406PTSX.13.A.GN KD2406PTSX.13.A.GN Hersteller : Sunon Maglev Catalog.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, Sleeve, Lead Wires, Auto Restart, MagLev Motor