Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > KDA-104OB-18078S-A
KDA-104OB-18078S-A Kyocera International, Inc.
KDA104OB18078S-A_final_flyer.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.4"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, LVDS, USB
Viewing Area: 211.03mm W x 158.42mm H
Dot Pixels: 800 x 600 (SVGA)
Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDA-104OB-18078S-A Kyocera International, Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.4", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, LVDS, USB, Viewing Area: 211.03mm W x 158.42mm H, Dot Pixels: 800 x 600 (SVGA), Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.