Produkte > SUNON FANS > KDE0505PFV2-11.MS.A.GN
KDE0505PFV2-11.MS.A.GN
KDE0505PFV2-11.MS.A.GN Sunon Fans
KDE0505PFV2%2011.MS.A.GN.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10MM VAPO 5VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 4300 RPM
Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.046 lb (20.87 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.0dB(A)
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Power (Watts): 800 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE0505PFV2-11.MS.A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10MM VAPO 5VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 4300 RPM, Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.046 lb (20.87 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.0dB(A), Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Power (Watts): 800 mW.