Produkte > SUNON FANS > KDE1202PFB2-8(V)
KDE1202PFB2-8(V)
KDE1202PFB2-8(V) Sunon Fans
KDE1202PFB2-8(V).pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 9500 RPM
Air Flow: 2.5 CFM (0.070m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.015 lb (6.8 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 24.0dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Power (Watts): 700 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1202PFB2-8(V) Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 9500 RPM, Air Flow: 2.5 CFM (0.070m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.015 lb (6.8 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 24.0dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Power (Watts): 700 mW.