Produkte > SUNON FANS > KDE1203PFB1-8(V)
KDE1203PFB1-8(V)
KDE1203PFB1-8(V) Sunon Fans
KDE1203PFB1-8(V).pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Protection
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 5.1 CFM (0.143m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.017 lb (7.71 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 27.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 900 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1203PFB1-8(V) Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Protection, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 5.1 CFM (0.143m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.017 lb (7.71 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 27.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 900 mW.